İletişim

Hakkımızda

İstanbul Anadolu yakası ve çevresinde 2012 yılından beri faliyet göstermekteyiz. Boya, tadilat, fayans, çatı onarımı ve sıhhi tesisat gibi ihtiyaç duyacağınız bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ekibimizle, size en uygun ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.En doğru malzemeyi tercih etmenizde size rehberlik ediyoruz. Aldığımız işleri, söz verdiğimiz süre içinde tamamlıyoruz. İşi teslim etmeden önce gerekli testleri yapıyoruz.

Yaptığımız her başarılı işin, bize yeni işler kazandıracağını biliyoruz. Bu yüzden her zaman kaliteli, hesaplı, zamanında iş yapma prensibi ile çalışıyoruz.

7 Yıldır aralıksız siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermeye devam ediyoruz. Tadilat veya dekorasyon yaptıracaksanız bizlerden fiyat Almadan hizmet almayınız.

Boya badana uygulamalarımızı en iyi malzeme ve en kaliteli ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında onlarca referanslarımızla boya badana uygulamalarımızda Türkiye de en önde gelen firmaların ürettiği boyalarla uyguluyoruz. kalitemizden kesinlikle ödün vermedik vermeye de niyetimiz yok. Daha önce 1992 ile 2012 yılları arasında Taşeron olarak farklı firmalarla işbirliği yaptık. 27 Senelik tecrübemizle İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sorunsuz hizmetimize devam etmekteyiz.

Boya badana hizmeti almadan hemen önce boya seçiminde doğru boyayı seçmek boyadan beklentinizi bilmekle başlar. Kaliteli ürün kavramı geniş ve iyi olmayan bir tariftir. Boyanın ne kadar kaliteli ve hangi özelliklerde olduğunu bilmek çok önemlidir.

Kaliteli Boya tüketicinin belirlediği özelliklerini ihtiyaçlarını karşılayan boyadır. Bu nedenle yapacağınız boya badana işlemlerinde beklentilerinizi iyi bir şekilde belirlemeniz ve bu doğrultuda boyanızı talep etmeniz ve seçmeniz önemlidir.

Hemen arayın ÜCRETSİZ KEŞİF için gelelim

Tadilat Tamirat Dekorasyon Boya İşlerini bize bırakın.
Profesyonel, Etkili ve Gerçek Hizmet

Neler Yaparız?

Mutfak Dekorasyonu

Genel olarak mutfak dekorasyonu, her kesime hitap eden bir çeşitliliğe sahiptir. Bu ürünlerde son zamanlarda marka imajı da çok göze çarpmaktadır.

Tamirat ve Onarım

Evinizde ve iş yerinizde meydana gelebilecek her türlü arızayı (çatı, sıhhi tesisat, duvar, zemin vb.) gideriyoruz. Uzman ekibimiz sizin için en uygun çözümü sağlayacaktır.

Tadilat

Ev ve iş yerinizde istediğiniz tadilatları sizinle birlikte projelendirip, uygun sürede tamamlıyoruz. Üstelik bu hizmeti oldukça uygun fiyatlara sağlıyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat, insan sağlığının korunması amacıyla binalarda temiz suyun kirlenmesini önleyerek kullanma yerlerine kadar iletilmesini, kirli ve pis suların toplanarak bina dışına çıkarılmasını sağlayan boru ağının yapılma ve uygulama alanıdır.

Elektrik Tesisatı

Elektrik tesisatı döşemelerinde, montajı ya da tamiri kolay olarak görülen birtakım işlemler aslında oldukça uzmanlık gerektirir.

Boya - Badana - Sıva

Evinizin ve iş yerinizin iç ve dış cephe boyası, ısı yalıtımı, dış cephe kaplaması vb. işlemleri dilediğiniz marka malzemeyle en kaliteli şekilde yapıyoruz.